11767

Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006)

Мультик Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006)
(голосов: 2)
Пригоди мамонта Менні та його друзів лінивця Сіда і тигра Дієго продовжуються. Клімат продовжує змінюватись, але тепер починається глобальне потепління. Щоб втекти від загрози, друзі разом з іншими тваринами відправляються у міграцію для того щоб врятувався на великому кораблі.
Від потепління з льоду відмерзли два доісторичних морських хижака, які тепер постійно йдуть по слідах героїв. Більше за зміну клімату Менні турбує той факт, що він останній мамонт на землі. Під час походу Менні все ж таки зустрічає іще одного мамонта. Її звали Еллі і вона вважала себе опосумом. Мамонт Еллі подорожувала з двома своїми несамовитими братами справжніми опосумами Едді та Крешем.
Вся велика кампанія повинна встигнути вийти з долини і врятуватися, як від води так і від морських хижаків, які не відмовились від намірів пообідати мамонтом.
Смотрите мультик Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: