21870

Кораліна у світі кошмарів (2008)

Мультик Кораліна у світі кошмарів (2008)
(голосов: 18)
Кораліна разом з батьками селиться у дім, мама з татом люблять доньку, але постійно зайняті. Нова домівка старенька і занедбана і дівчинка вирішує відправитись на вулицю. Кораліна вирішила знайти стару криницю, а на замість познайомилась з тутешніми мешканцями – хлопцем Вайбі і його чорним котом.
Хлопчина показав дівчинці, де знаходиться криниця, а на наступній день залишив на ганці ляльку дуже схожу на само Кораліну. Коли на вулиці лив дощ, дівчинка вирішила дослідити новий дім, адже йому майже 150 років. Кораліна знайшла прохід закладений цеглою, та лаз у ньому.
Пройшовши по ньому дівчинка попадає у світ, де її чекають повні копії батьків. Вони дуже добрі і уважні, але у них замість очей ґудзики. И тепер майже кожну ніч дівчисько відправляється у світ де її люблять і поважають. Кораліна не помічає як реальність починає змінюватись.
Смотрите мультик Кораліна у світі кошмарів (2008) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Кораліна у світі кошмарів (2008) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: