4986

Воруши ластами (2010)

Мультик Воруши ластами (2010)
(голосов: 2)
На тропічному острові в ямі із яйця вилупилась мала зелена черепашка. Всі його брати вже вилізли з гнізда і відправились до океану, окрім нього. Аж раптом черепашку витягнула голодна чайка і понесла далеко. Чудом вибрався Семмі з лап хижої пташки і відправився в подорож по життю.
Черепашка не збирається просто плавати під водою. Він збирається побачити увесь світ і побувати в усіх океанах. Його подорож буде тривати п’ятдесят років, за які черепаха побачить багато цікавого і неймовірного. На своєму плоту і з другом Реєм вони жили і не помітили як виросли. Друзів почали інтересувати зовсім дорослі речі.
Семмі завжди надіявся на краще. Ц навіть людей він намагався зрозуміти і полюбити. Семмі у своїх пригодах зустріне багато друзів, які завжди допоможуть йому. Він обов’язково побачить весь світ і занурить свої ласти у води всіх океанів.
Смотрите мультик Воруши ластами (2010) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Воруши ластами (2010) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: