5199

Залізний велетень (1999)

Мультик Залізний велетень (1999)
(голосов: 3)
У 1957 році під час шторму моряк помітив як с неба щось впало, а пізніше його корабель врізався в цей невідомий об’єкт. Через деякий час хоробрий хлопчина Хогарт почувши цю історію загорівся і вирішив подивитися на місце падіння.
В ночі Хогарт відправився в ліс і там зустрів неймовірну істоту. Величезний залізний робот, який полюбляє їсти метали. Хлопчик познайомився з роботом і як виявилось космічний гість дуже добрий і насправді вірний друг. Хлопчина і його друг скульптор Дін намагаються сховати та захистити залізного велетня від влади.
Хлопчик навчає робота поняттям добра і зла. І коли над містечком нависає загроза бути знищеним ядерною бомбою, велетень жертвує собою і рятує людей. Вдячні люди ставлять інопланетному гостю пам’ятник за те що залізний велетень врятував їх життя. Але через деякий час усі розборсані частини велетня збираються заново і він оживає.
Смотрите мультик Залізний велетень (1999) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Залізний велетень (1999) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: