3969

Дорога на Ельдорадо (2000)

Мультик Дорога на Ельдорадо (2000)
(голосов: 1)
У 1519 році з Іспанії відходить військовий флот на борті якого Кортес та його загін. Кортес відправляється в Америку для завоювання нового світу. У сей же час два друга Туліо та Мігель виграють мапу яка вказує на легендарне місто Ельдорадо, яке повністю зроблене з золота.
Щоб віднайти його та втекти від розлючених воїнів та бандитів, аферисти тікають з міста. Вони вкриваються на одному з кораблів армади Кортеса. Але і з нього тікають прихопивши з собою улюбленого бойового коня завойовника Альтіва.
Друзі припливають до острова де і знаходять легендарне місто. В Ельдорадо аферистів приймають за богів, яких індіанці вже дуже давно чекають. Туліо та Мігель вирішують з користатися довірою добрих туземців, але з часом дуже прив’язуються до цього народу. Вони вирішують захищати місто від Кортеса і врятувати чистих серцем індіанців.
Смотрите мультик Дорога на Ельдорадо (2000) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Дорога на Ельдорадо (2000) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: