7158

Джимі Нейтрон: Геніальний хлопчик.(2001)

Мультик Джимі Нейтрон: Геніальний хлопчик.(2001)
(голосов: 3)
У невеликому містечку живе геніальний хлопчина Джимі. Хлопчик самотужки вигадує різні наукові прилади в яких йому допомагає його друг Карл та робот пес, якого Джимі сам і сконструював. Поки хлопець разом з друзями бавився у парці розваг, де зібрались усі діти містечка, відбулось страшне.
На їх місто вночі напав флот прибульців і вкрали усіх дорослих. Вранці прокинувшись, діти розуміють, що дорослих нема. Прибульці залишили кожній дитині листа в якому написано, що дорослі поїхали у відпустку до Флориди.
Спочатку малеча бавилась, порушувала усі правила і їла шкідливу їжу. З часом діти почали сумувати за батьками, а їх животики дуже боліли від морозива. Нейтрон вирішує, що дітям необхідно витягати дорослих з полону. Необхідно лишень побудувати літаючі кораблі і долетіти до планети агресорів. Об’єднуючі свої зусилля малеча обов’язково переможе усіх ворогів.
Смотрите мультик Джимі Нейтрон: Геніальний хлопчик.(2001) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Джимі Нейтрон: Геніальний хлопчик.(2001) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: