114906

Літачки (2013)

Мультик Літачки (2013)
(голосов: 77)
У вигаданому всесвіті Тачок живе літак Дасті. Літачок працює розпилювачем добрив на сільськогосподарських полях. Але Дасті мріє про інше життя, він мріє приймати участь у авіоралі і перемогти в ньому. Але поки що розпилювач добрив відточує свою майстерність над кукурудзяними полями.
Все-таки Дасті вирішує брати участь у першому турі до змагання під назвою «Навколо світу на крилах». Але літачок дуже боїться занадто великих висот і простить допомоги у ветерана і живої легенди військового літака Шпікера Райлі.
За допомоги свого легендарного вчителя та вірних друзів Дасті повинен побороти усі свої страхи. Перемогти в усіх етапах світової першості. Перемогти пихатого чемпіона Репслингера. І головне дати надію, що кім би ти не був, перемога можлива. Необхідно лишень вірити у себе і наполегливо працювати за ради мрії.
Смотрите мультик Літачки (2013) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Літачки (2013) смотреть онлайн бесплатно


Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: