6115

Магазин самогубств (2012)

Мультик Магазин самогубств (2012)
(голосов: 4)
У сумному сірому місті людям жити дуже і дуже тяжко. Вони бродять по вулицям і чекають, коли нарешті їх цілковито безглузде життя закінчиться. Деякі жителі вирішують покінчити з собою і в цьому їм допоможе незвичний магазинчик.
Якщо життя приносить суцільне розчарування, вже не вистачає сил для боротьби. Проблеми на роботі і в коханні то магазинчик самогубств допоможе. У ньому дадуть урок, як піти с цього світу і піти до найкращого.
Сімейний бізнес йшов дуже гарно і відбою від клієнтів не було. Поки у родині не народився хлопчик, який змінив все. Алан виріс веселим і життєлюбним хлопчиною, він бігав по магазину постійно сміявся і насолоджувався життям.
Алан обов’язково змінить місто і доведе батькам та усім людям, що необхідно бути сильною людиною і завжди надіятись на краще. Алана та його родину чекають зміни, які вони обов’язково переживуть.
Смотрите мультик Магазин самогубств (2012) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Магазин самогубств (2012) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: