4313

Джастін і лицарі доблесті (2013)

Мультик Джастін і лицарі доблесті  (2013)
(голосов: 1)
У магічному королівстві Габілонія мешкає Джастін – хлопчина, який більше всього у світі мріє стати лицарем. Але ось біда, часи дуже змінились. Колись у країні мешкали могутні та відважні лицарі, але їх всіх вигнали. Місця воїнів зайняли судові чиновники, які щодня вигадують нові закони.
Батько Джастіна Редженальд не підтримує мрій хлопця, батько сам колишній лицар та син найвідомішого лицаря Роланда, мріє, що син поступить до юридичного коледжу. Хлопчик не хоче слухати батька і біжить з рідної домівки. Хлопчина приходить до старого замка в якому живуть старі вчителі, які раніше тренували майбутніх лицарів. Саме тут Джастін пройде вишкіл і стати воїном.
Бо десь на окраїнах королівства план помсти виносить зраджений лицар сер Ейч. Колишній лицар збирається зібрати армію та знищити королеву, яка підписала закон про лицарів.
Смотрите мультик Джастін і лицарі доблесті (2013) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Джастін і лицарі доблесті (2013) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: