23795

Шрек 2 на украинском

Мультик Шрек 2 на украинском
(голосов: 21)
Шреку та його нареченій Фіоні дуже гарно разом і вони відправляються у медовий місяць. Повернувшись у свою домівку на болоті, вони зустрічають там Віслюка. Шрек хоче поскоріш здихатися від надокучливого товариша, який посварився зі своєю коханою драконшою.
Видається, що батьки Фіони король і королева кличуть молодожонів до себе у замок, щоб познайомитись. Але Шрека дуже турбує, що батьки коханої не приймуть його, бо він огр. Так і вийшло, всі були шоковані, що Фіона захотіла стати огром, а її чоловік не принц, а людожер.
І тут з’являється Хрещена Мати та її син принц Красень, за договором саме він повинен був стати нареченим Фіони, а в майбутньому королем. Фея змушує короля знайти вбивцю, який покінчить зі Шреком. І тепер на Шрека полює Кіт у чоботях, який стане другом людожера. Заради своєї коханої огр готовий змінитися, але чи вкришить це їхні проблеми?
Смотрите мультик Шрек 2 на украинском онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Шрек 2 на украинском смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: