8454

Гладіатори Риму (2012)

Мультик Гладіатори Риму (2012)
(голосов: 3)
Категория:
Мультфильмы на украинском
Год выпуска:
2012
Страна:
Италия
Жанр:
мультфильм, комедия, приключения
Длительность:
90 мин. / 01:30
Качество:
Хорошее
Производство:
Rainbow S.r.l
Для детей:
Рекомендуем:
для мальчиков, для девочек
Режиссер:
Иджинио Страффи
Главные роли:
Лука Арджентеро, Лаура Кьятти, Джулианна Хаф, Белен Родригес
У місті під назвою Помпеї мешкав маленький хлопчик Тім зі своєю люблячою мамою. Під час виверження вулкана місто було знищено, а Тім залишився сиротою, бо його матінка загинула у полум’ї.
Тім також загинув би якби не генерал Кірон, який врятував хлопчика. Генерал забрав Тіма у свій дім, який був школою гладіаторів. І росте хлопчина у домівці генерала разом з його донькою Лючіллою. В один з днів дівчинка від’їхала до Риму, а Тіма Кірон взяв у свою школу гладіаторів.
І як не намагався Кірон зробити з хлопця справжнього воїна і відомого гладіатора, у нього нічогісінько не виходило. Тім виріз ледащим і слабким чоловіком, якого лупцювали навіть діти. На тренуванні він завжди був останнім і всі глузували з нього.
До Тіна прийшла новина, що нарешті повертається Лючілла і цієї зустрічі він з нетерпінням чекає. Щоб завоювати серце дівчини, Тін повинен стати найкращім гладіатором і допоможе в цьому йому богиня Афіна.
Смотрите мультик Гладіатори Риму (2012) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Гладіатори Риму (2012) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: