41114

Шрек на украинском

Мультик Шрек на украинском
(голосов: 17)
Одна із самих популярних історій сучасності про те, як відбулося знайомство зеленого велетня Шрека з його найліпшим другом Віслюком і майбутньою нареченою – принцесою Фіоною. А все почалося з того, що страшнючий огр на ім’я Шрек живе на своєму болоті і наводить жах на всіх місцевих жителів зовсім скоро змінить кардинально своє життя. Не те щоб це був страшний жорстокий монстр, ні, Шрек був добрим оргом, але він дуже любив самотність і не хотів, щоб хтось його турбував.
Одно разу покій Шрека був порушений і занадто галасливо, до його болота зібралися всі казкові жителі, яких вигнав з королівства коротун лорд Факуад. Шреку прийшлось піти в далеку подорож за принцесою Фіоною для лорда, щоб повернути собі болото. По дорозі огр знайомиться с трохи набридливим Віслюком, який по дорозі за королівською дочкою стає йому вірним товаришем, тому що разом вони ще переживуть не одну пригоду і потраплять не в одну халепу.
Смотрите мультик Шрек на украинском онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Шрек на украинском смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: