8061

Втеча з планети Земля (2013)

Мультик Втеча з планети Земля (2013)
(голосов: 5)
Планету Бааб населяють кмітливі голубі істоти, дуже схожі на земних людей. Найвідоміший герой у цьому світі – Скорч, він працює астронавтом та подорожує по Всесвіту. Він виконує різні завдання які дає BASA, організація яка займеться безпекою у космосі.
Скорч Супернова не був би таким видатним героєм без свого молодшого брата розумника Гері. На плечах Гері лежить велика відповідальність, він постійно витягує старшого брата з різних халеп, а головне вони справжні друзі.
До BASA приходить сигнал SOS з Темної планети з якої ніхто не повертався. Скорч Супернова не хоче слухати порад свого брата і відправляться на сигнал. Виявляться, що Темна планета – це планета Земля, а Скотча і справді заманили в пастку. Тепер Гері повинен врятувати свого нерозумного брата та інших істот які знаходяться у полоні підступного генерала Шенкера. Та і на планеті Бааб не все просто, хтось підставив їх.
Смотрите мультик Втеча з планети Земля (2013) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Втеча з планети Земля (2013) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: