60590

Білосніжка та семеро гномів (1937)

Мультик Білосніжка та семеро гномів (1937)
(голосов: 44)
Саме ця екранізація казочки про Білосніжку визнана найкращою у світі. У королівстві мешкала чарівна принцеса на ім’я Білосніжка. У красуні була зла мачуха, яка заздрила вроді дівчинки, жінка перевдягнула її в лахи і змусила тяжко працювати, а сама царювала.
Зла королева кожен день підходить до чарівного дзеркала і задає йому лишень одне питання: «Хто найкрасивіший у світі?» і отримувала відповідь, що вона найгарніша на землі. Але одного разу дзеркало відповіло, що найгарніша на землі Білосніжка.
Королева дуже розлютилась і приказала завести дівчинку у лісові хащі і там вбити. У чоловіка який повинен був скоїти цей злочин не піднялась рука і він відпустив дівчинку. У хащах Білосніжка помітила маленьку хатинку, де вона зустріла сім гномів. Маленькі жителі лісу приютили дівчинку, але жахлива королева дізналась, що Білосніжка жива…
Смотрите мультик Білосніжка та семеро гномів (1937) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Білосніжка та семеро гномів (1937) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: