13251

Історія іграшок 3 (2010)

Мультик Історія іграшок 3 (2010)
(голосов: 3)
Енді вже не маленький хлопчик, який так полюбляв гратися зі своїми іграшками. Йому вже 17 років і вже через три дні юнак їде в коледж. Іграшки, які ще залишились у хлопчини дуже переживають за своє майбутнє без улюбленого господаря.
Вже перед від’їздом Енді вирішує взяти з собою у коледж лишень ковбоя Вуді, а всіх інших залишити у пакеті на горищі. Залишивши пакет у коридорі, мама хлопця вирішує, що це звичайне сміття і викидає його на вулицю.
Вуді побачив що трапилось і одразу кидається спасати друзів. Але вони самотужки спромоглись вибратись і сховатись в гаражі. Іграшки розлюченні і вважають, що їх зрадили, якби Вуді не хотів їх переконати. Мама Енді привезла усі іграшки до дитсадочку, де багато таких же як і вони іграшок. Спочатку друзям здається, що вони знайшли свою нову домівку, та на справді це Ад для іграшок. Тепер Вуді і його друзі повинні втекти з садочку і повернутися додому.
Смотрите мультик Історія іграшок 3 (2010) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Історія іграшок 3 (2010) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: