26064

Історія іграшок: страшилка (2013)

Мультик Історія іграшок: страшилка (2013)
(голосов: 27)
Іграшки їдуть разом зі своїми господарями на машині. Вони їдуть у багажнику та дивляться телевізор, по якому йдуть жахи про вампірів. Навколо йшов такий сильний дощ, а машина зламалась люди вирішили зупинитися у мотелі.
Надивившись фільмів жахів, Вуді, Базз, Джессі та інші іграшки дуже нажахані. Коли всі люди навкруги позасинали, іграшки відправляються на розвідку. Уся кампанія опиняється у каналізації, де іграшки по черзі починають зникати.
Залишились лишень Вуді, Базз, Джессі вони вирішують знайти друзів і зрозуміти, у чому причина їх зникнення. Виявляється, що у мотелі живе ящірка, яка краде іграшки для власників мотелю, а потім він продає їх через Інтернет. Усі іграшки вирішують боротися за свою свободу, а іграшок назбиралось чимало. Разом у них обов’язково вийде повернутися до своїх господарів і вивести крадія на чисту воду.
Смотрите мультик Історія іграшок: страшилка (2013) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Історія іграшок: страшилка (2013) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: