10101

Історія іграшок (1995)

Мультик Історія  іграшок (1995)
(голосов: 6)
Виявляться, що всі іграшки живі і коли їх маленькі господарі ними не граються то вони оживають. І найжахливіший день для всіх іграшок – це день народження дитини. Раптом хтось подарує іншу іграшку, а старенька піде у кошик не потрібних речей, або ще гірше у смітник.
Ось і сьогодні у маленького Енді свято День народження, і всі старі іграшки дуже переживають. Лише ковбой Вуді – найулюбленіша іграшка Енді не переживає, бо вони же друзі. Але саме його місце зайняла нова іграшка, найсучасніший Базз Лайтер космічний рейнджер.
Вуді заздрить новій іграшці, бо тепер Базз став улюбленцем Енді та і інші іграшки хлопчика дуже люблять космічного рейнджера. Під час переїзду Базз і Вуді опиняються на вулиці, а машина вже поїхала. Найгірше те, що вони попали у руки до Сіда – сусідського хлопчика, який полюбляє знущатися над іграшками. Чи зможуть герої стати друзями і повернутися додому?
Смотрите мультик Історія іграшок (1995) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Історія іграшок (1995) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: