327485

Крижане серце (2013)

Мультик Крижане серце (2013)
(голосов: 360)
У королівській родині ростуть дві прекрасні доньки Анна та Ельза. Старша с дівчинок Ельза володіє могутнім та унікальним даром. Дівчинка вміє створювати сніг та лід і що головне, повелівати стихією зими.
Під час гри Ельза влучила чарами у голову своїй сестрі Анні і тепер лише тролі зможуть допомогти врятувати дівчинку. Добрі тролі врятували королівську родину, але всі спогади про дар сестрички теж пішли.
Пройшли роки і батьки дівчаток трагічно загинули, тепер дівчатка повинні правити усім королівством. А Анна навіть збирається вийти заміж. На урочистому святі з нагоди коронації, Ельза не змогла втримати своїх сил і все королівство погрузилось у вічну зиму. Ельза втекла у гори, а Анна та її новий друг Кристофф і його олень відправляються на пошуки королеви. Друзі повинні подолати всі перепони і повернути в країну літо та злагоду.
Смотрите мультик Крижане серце (2013) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?
Правообладатель ограничил доступ к данному видео!

Мультфильм Крижане серце (2013) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: