13887

Братик ведмедик (2003)

Мультик Братик ведмедик (2003)
(голосов: 9)
Ця історія трапилась у сиву давнину, коли ще по землі ходили мамонти, а більша частина землі була вкрита шаром льоду. В невеликому племені жили три брати Сітка, Денахі та Кенай. Усі люди вірили, що у кожного є тварина тотем, яка дає їй сили.
Молодший з братів Кенай мріяв стати дорослим і на урочистій церемонії йому достається тотем ведмідь. Кенай не задоволений, бо ця тварина символізує любов, а він хотів тотем сили та хоробрості.
Після церемонії усі три брати вступають у битву з ведмедем, старший з братів Сітка у цій битві помирає. Кенай у сьому винить лишень звіра і відправляється у ліс, щоб все-таки вбити його. Хлопчині це вдалось, але на ранок він попритомнів у вигляді ведмедя. Це помста сил природи за вбивство безвинної істоти, а зробив перетворення дух померлого брата, який увійшов в свій тотем орла. Тепер Кенай сам повинен побувати у шкурі ведмедя і спокутувати провину.
Смотрите мультик Братик ведмедик (2003) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Братик ведмедик (2003) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: