13435

Як Петрик П'яточкін слоників рахував (1984)

Мультик Як Петрик П'яточкін слоників рахував (1984)
(голосов: 6)
Категория:
Мультфильмы на украинском
Год выпуска:
1984
Страна:
СССР
Жанр:
мультфильм, короткометражка, комедия, семейный
Длительность:
10 мин.
Качество:
Хорошее
Производство:
Киевнаучфильм
Для детей:
Рекомендуем:
для мальчиков, для девочек
Режиссер:
Александр Викен
Главные роли:
Наталья Рожкова
Петрик весела і дуже непосидлива дитина. Кожного ранку батьки водять хлопчину до дитячого садочку. Шлях туди для батьків справжнє випробування, синочок то стрибне у калюжу, то вибіжить на дорогу.
Усі діти чекають коли Петрик П'яточкін прийде до садочку, а його батьки с облегшенням вдихають. Саме він ватажок усіх діточок та підбурювач у всіх іграх та проказах. Хлопчик не уявляє, як можна не стрибати, не гасати і не плигати.
Навіть, коли діти відправляються у групу, він і там їздить на велосипеді і постійно пустує, а добра вихователька просить Петрика нарешті схаменутися, але він не слухає. Награвшись, всі діточки сплять на тихій годині крім Петрика, бо він каже що у нього безсоння. Подрімати хлопчику допоможе вихователька, яка запропонувала йому порахувати слоненят. Так Петрик і зробив, і йому приснився чудовий сон, після якого він зрозуміє, що треба бути слухняним.
Смотрите мультик Як Петрик П'яточкін слоників рахував (1984) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Як Петрик П'яточкін слоників рахував (1984) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: