6951

Астерікс та вікінгі (2006)

Мультик Астерікс та вікінгі (2006)
(голосов: 4)
Могутні вояки давнини, вікінги наводили жах по всій Європі того часу. З ім’ям Тора на вустах вони вривалися в селище і грабували його, але зараз все змінилось. Вони приходять в селище, а там нікого немає бо всі повтікали. Голова вікінгів вирішує шукати Страхомайстра який навчить їх літати і тоді вже ніхто від них не втече.
Шукати його вони вирішують у селищі галів, де живе друїд Панорамікс та відомі нам Астерікс і Обелікс. Якраз у цей час на виховання до друзів приїжджає Гламурахітікс – племінник вождя племені. Хлопчина не хоче бути воїном, а хоче постійно веселитися і танцювати.
Вікінги вкрали Гламурахітікса, бо вважали що він вміє літати і увозять його в свою країну, де він закохується у доньку конунга вікінгів. Астерікс і Обелікс повинні врятувати хлопчину від вікінгів і повернути його до дому. Там вони вирішать з воїнами півночі, хто з них сильніший.
Смотрите мультик Астерікс та вікінгі (2006) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Астерікс та вікінгі (2006) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: