19317

Індики: назад у майбутнє (2013)

Мультик Індики: назад у майбутнє (2013)
(голосов: 12)
У американців є така традиція на свято День подяки у них прийнято готувати індика. Це традиція своїм корінням уходить у давнину, коли припливши на материк, колоністи зустріли індіанців і разом вони їли індика.
Усі птиці на фермі дуже дурні і нічого не розуміють окрім одного, індика на ім’я Реджі. Настала і його черга бути з’їденим, але йому помилував президент країни – це ще одна традиція. Тепер Реджі живе у домі президента, їсть піцу і дивиться телевізор.
І жив Реджі приспівуючи, поки його не викрав інший індик. Як виявилось Джейк, так звали викрадача, з «Фронту свободи індиків» організації в яку лише він і входить і яка бореться за права індиків. Завдяки секретній машині часу, яка є у президента США індики відправляються до минулого щоб назавжди змінити його. Вони обов’язково зроблять так, щоб індиків більше ніколи не подавали на святковий стіл.
Смотрите мультик Індики: назад у майбутнє (2013) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Індики: назад у майбутнє (2013) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: