84185

Корпорація монстрів (2001)

Мультик Корпорація монстрів (2001)
(голосов: 91)
Місто Монстрополіс розташоване у паралельному з людським світі, його населяють монстри. Енергію для діяльності свого міста монстри добувають із криків нажаханих людських дітей. Найголовніше підприємство – це фабрика під назвою «Корпорація монстрів».
На цьому підприємстві спеціальні монстри через двері проходять до кімнат дітей у світі людей де жахають їх. Крик дитини акумулюється у енергію, яка накопичується у спеціальні балони. Монстри, які працюють пугачами у Монстрополісі справжні зірки. Всі жителі міста впевненні, що людські діти – це жахливі токсичні істоти, одне торкання яких може вбити монстра, тому там працюють лише найкращі.
Джеймс Салліван і є найкращій серед монстрів, він забув закрити за собою двері і в їх світ потрапила дівчинка. Джеймс допомагає його найкращій і помічник Майк Вазовскі. Друзі повинні любою цінною повернути дитину до світу людей, поки її не помітили.
Смотрите мультик Корпорація монстрів (2001) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Корпорація монстрів (2001) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: