7943

Як Ґрінч украв Різдво (1966)

Мультик Як Ґрінч украв Різдво (1966)
(голосов: 9)
Категория:
Мультфильмы на украинском
Год выпуска:
1966
Страна:
США
Жанр:
мультфильм, короткометражка, мюзикл, фэнтези, комедия, семейный
Длительность:
26 мин.
Качество:
Хорошее
Производство:
MGM Television, The Cat in the Hat Productions
Для детей:
Рекомендуем:
для мальчиков, для девочек
Режиссер:
Чак Джонс, Бен Уошэм
Главные роли:
Борис Карлофф, Джун Форэй, Турль Рейвенскрофт
Жителі маленького містечка Хтошкова більш за все в житті полюбляють Різдво. Вони кожен рік з нетерпінням чекають коли ж воно настане, а коли настає то разом починають до нього готуватись.
Лише один Ґрінч який жив на північ від Хтошкова у горах ненавидів свято. В містечку його не любили Ґрінч був зеленного кольору, а серце у нього було розміром з грецький горіх. Зеленній Ґрінч вирішив зіпсувати своїм сусідам Різдво. Авжеж зробити це він хотів лише із-зі заздрощів які жили у його маленькому серці.
Ґрінч п’ятдесят три роки хотів зіпсувати свято і нарешті придумав спосіб. Він перевдягнувся у Санта Клауса, а свого песика Макса зробив різдвяним оленем і помандрував у Хтошків. Ґрінч заліз у кожний будинок і став красти з них усі подарунки та прикраси і навіть ялинки. Але все одно йому не вдалось зупинити Різдво бо воно живе в серцях, а не в подарунках і Ґрінч все зрозумів.
Смотрите мультик Як Ґрінч украв Різдво (1966) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Як Ґрінч украв Різдво (1966) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: