29241

Івасик-телесик (1989)

Мультик Івасик-телесик (1989)
(голосов: 18)
Категория:
Мультфильмы на украинском
Год выпуска:
1989
Страна:
СССР
Жанр:
мультфильм, короткометражка
Длительность:
10 мин.
Качество:
Хорошее
Производство:
Киевнаучфильм
Для детей:
Рекомендуем:
для мальчиков, для девочек
Режиссер:
Алла Грачева
Главные роли:
Людмила Козуб, Владимир Коршун, Людмила Логийко, Богдан Бенюк, А. Максимова
У злагоді та любові жили дід та баба. Буле у них все добре але бабу карала одна біда, не було у них діточок. Попросила жінка піти чоловіка до лісу і вирубати там поліно, яке і стане їй дитиною. Так дід і зробив, поклала баба поліно до люльки, а на ранок в люльці замість дерева був живий хлопчик.
Щасливі батьки назвали хлопчика Івасиком - Телесиком. І коли хлопчина підріс, то почав він ходити на річку рибку ловити, та стареньких батьків виловом годувати. Мати наказала сину не підпливати до берега бо навколо ходила Зміївна, яка з радістю з’їла би Івасика.
Помітивши маленького хлопчика, Зміївна вирішала хитрістю поласувати Івасиком. Злодійці за допомоги коваля вдалось викрасти дитину і батьків. Але і Івасик був хитруном, він спромігся обдурити Зміївну і її доньку, та втекти від них. А дома за хлопчиком журилися батьки які вже і не надіялись побачити його живим.
Смотрите мультик Івасик-телесик (1989) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Івасик-телесик (1989) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: