3708

Американський хвіст 2: Файвел їде на Захід (1991)

Мультик Американський хвіст 2: Файвел їде на Захід (1991)
(голосов: 1)
Пригоди мишеня Файвела і його найкращого друга кота Тигра продовжуються. Родина Файвела так і не знайшла щастя у Нью-Йорку і вони вирішують шукати його на далекому Заході. Тигр також вирішує відправитись у мандрівку та відшукати там свою кохану міс Кіті.
Ватажок котячої банди обдурює всіх мишей Нью-Йорку, він обіцяє, що на далекому Заході коти та миші живуть у мирі і злагоді, але це пастка. По дорозі в новий дім Файвел дізнався про змову котів, але мишеня спромоглось втекти з потяга.
Файвел опиняться в пустелі у нього немає ні їжі ні води, на мишеня нападає пустельний стерв’ятник, але він втрачає свою здобич. У пустелі Файвел зустрічає свого найкращого друга кота Тигра. Разом вони вирішують врятувати мишей від котячої загрози.
Прибувши до міста до слів мишеня ніхто не прислухається, а час йде і пастка дуже скоро закриється. Чи зможе Файвел і його друзі урятувати мишей?
Смотрите мультик Американський хвіст 2: Файвел їде на Захід (1991) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Американський хвіст 2: Файвел їде на Захід (1991) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: