2950

Американський хвіст (1986)

Мультик Американський хвіст (1986)
(голосов: 1)
Родина мишей з прізвищем Мишкевичі одного разу вирішила раз і назавжди змінити своє життя. Вся родина вирішила піти за американською мрією і оселитися в штатах. На рішення про далекий переїзд наштовхнув напад армії котів, відомих своєю жорстокою розправою з мишенятами.
Родина Мишкевичів знаходить спосіб дістатися до Америки – по морю на кораблі, але одразу після того, як родина мишей опинилася на кораблі, Файвел – головний герой, опиняється в небезпеці. Розлучений із сім’єю Файвел взагалі опиняється за бортом судна під час шторму. Із цього і почалися неймовірні пригоди Файвела. Зовсім скоро мишеня опиниться у Нью-Йорку і побачить Америку на власні очі. Яким же буде здивування Файвела, коли на шляху до зустрічі зі своєю сім’єю він узнає, що тут багато котів і серед них є навіть хороші, а також багато мишей, серед яких є погані.
Смотрите мультик Американський хвіст (1986) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Американський хвіст (1986) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: