11211

Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009)

Мультик Мінлива хмарність, часом фрикадельки  (2009)
(голосов: 9)
Флінт Локвуд видатний винахідник, але оточуючі не особливо цінують його. Ще змалку хлопець мріяв змінити світ і всі його винаходи були неймовірні. Усе місто Ковтнивод, а особливо батько Флінта страждали від наслідків випробувань його пристроїв.
Але одного разу невизнаний геній все ж таки зрозумів, що необхідно його містечку. Усі люди які мешкали у місті, яке розташоване у відкритому океані харчувались лише одними сардинами. Флінт виріши створити машину генеруючу їжу із води і у нього вийшло.
Під час випробувань апарат створений хлопцем, на очах всього міста Ковтнивод вибухає і улітає до нема. Все містечко сміється с Флінта але не довго. Все небо змінилось і з нього сиплеться їжа замість дощу.
Спочатку все населення острова задоволено, але така радість панує не довго. Їжа заполонила усе і її не зупинити. Флінт і його друзі вирішують знищити винахід, але зробити це дуже нелегко.
Смотрите мультик Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009) онлайн бесплатно на нашем сайте. Видео доступно на украинском языке полностью, в хорошем качестве hd 720 без регистрации и смс. Не забывайте оставлять комментарии и делиться ссылкой на мультфильм с друзьями.
Не работает видео?

Мультфильм Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009) смотреть онлайн бесплатно

Понравился мультик? Расскажи друзьям в соц. сетях!
Это интересно: